Spolupracujeme

Alfragreen realizuje po celé České republice střešní zahrady, zelené střechy a veškeré sadové úpravy jako jsou rodinné zahrady, koupací jezírka a údržba městské zeleně. Zahradní architektura jako služba na celém území ČR.

Provádíme kompletní realizace zahrad na zakázku od grafického návrhu až po jejich údržbu. Zahradní architektura je naší doménou již od roku 1997.

Nabízíme palivové dřevo včetně dopravy ve Vašem regionu. Palivové dříví dovezeme až k Vám domů. Naše dřevo na topení lze použít i do krbu.

Dodáváme kompletní sortiment pevných paliv s bezplatným doručením po celé ČR. Pokud k topení používáte dřevěné peletky nebo brikety dřevěné obraťte se na specialistu na prodej paliv.

Ovoce

Ovoce jako takové je druh jídla, které roste na stromech v subtropických pásmech, které se trhá ještě zelené, cestou dozraje a k nám se dováží už zralé. Ovoce poznáme jednoduše, protože na rozdíl od zeleniny nás ochladí, zelenina funguje naopak. Mezi ovoce řadíme citrusy, kam patří např. pomeranč, citron, olivy aj. Dále se mezi ovoce řadíme také banány, jablka, kiwi, ananas, meruňky, broskve, plumy, meloun.

Citrusy jsou velmi bohaté na vitamín C, který je potřeba do těla dodávat v rozumném množství, jinak by došlo k předávkování.

V minulosti v období Baroka se slavný italský umělec Carviaggo inspiroval a detailně nakreslil košík s ovocem, který je známý dodnes. Ve své době byl velmi kritizován za své náměty, postupem času se mu ale začalo říkat „otec barokního realismu“.

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Vyzkúšajte nákup v internetovom obchode Online kúpeľne. Široký sortiment ako vodovodné batérie, termostatické batérie, kuchynské batérie, vaňové batérie, ventily alebo sprchové batérie. Ponúkame výrobky značiek Grohe, Axor, Novaservis, Teorema, Hansgrohe, Schell, Hailo, Helpmation, Geberit, Sanela a Honeywell.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.